yonad.cz - ubytujte se snadno

Kontaktujte nás:    formulářem | e-mailem
+420 412 554 286

Výsledky > Jihočeský kraj > Jižní Čechy > Jindřichův Hradec > Penzion Pod věží Jindřichův Hradec
1 2 3 4 5

Vybavení a služby

  • Internet
  • Restaurace

Přijímáme platební karty:

Penzion Pod věží Jindřichův Hradec

Štítného 128, 377 01 Jindřichův Hradec


Stylově zařízený penzion se nachází přímo v historickém centru Jindřichova Hradce na pěší zóně v klidné části města. Penzion je umístěn v 1. patře nově zrekonstruovaného historicky cenného domu.
K penzionu je možné zajet autem pro účely vyložení/naložení zavazadel (z Náměstí Míru odbočit do ulice Svatojánské a před kostelem doleva do Štítného ulice). Z této strany stojí dům na levé straně ulice.
Přímo v domě se nachází stylová restaurace specializující se na českou zvěřinovou a rybí kuchyni. Pro nekuřáky a rodiny s dětmi je k dispozici nekuřácký salonek s dětskou židličkou. V domě je také krejčovská dílna a prodej módních látek.
Penzion v současné době disponuje jedním pokojem s celkovou kapacitou 2-4 lůžka. Pokoje je situován do zahrady ve vnitrobloku budov a chrání tak hosty před rušivým hlukem z ulice.


U tohoto ubytovacího zařízení není možnost ověřit dostupnost online. Zadejte poptávku a my Vás do hodiny (denně od 8:00 do 18:00) informujeme, zda jsou požadované pokoje na zadaný termín k dispozici.


 
 
 
 

Copyright © 2006 - 2011 Online Travel Solutions s.r.o.

Online Travel Solutions s.r.o. :

´